Z Bratislavy si všechny skladby přivezly medaile

S podzimní závodní sezónou společných skladeb se v neděli rozloučily závodnice Sportovního klubu moderní gymnastiky Břeclav. V Bratislavě startovala čtyři z pěti břeclavských družstev a všechna si přivezla domů některou z medailí.

Nejmladší břeclavské závodnice ročníků narození 1999 a ml. Eliška Harťanská, Veronika Kamenská, Adéla Ondrouchová, Kateřina Pálková a Dorota Zemánková a Nikola Baránková cvičily sestavu bez náčiní a získaly stříbrné medaile. Rovněž bez náčiní cvičily a stejné medaile si odváží Iva Bortlíková, Jenifer Chválová, Kateřina Jarošová, Eva Kosová, Kristýna Pospíšilová a Michaela Raisová v kategorii ročníků 1997 a ml. Mile překvapily Eva Abrahamová, Kateřina Jankovičová, Hana Krevňáková, Kristýna Šmigurová a Eva Šragová v kategorii Naděje, které vybojovaly třetí místo za sestavu s pěti obručemi. Přemožitelky ve své kategorii nenašly juniorky Mariana Černá, Barbora Harťanská, Karolína Maděřičová, Iveta Ondrouchová, Jana Šragová a Ludmila Trubačová, které zvítězily se svou sestavou s pěti páry kuželů. Břeclavští příznivci moderních gymnastek se mohou na naše závodnice podívat v pátek 22.12. v 16.30 hodin, kdy se ve sportovní hale v Charvátské Nové Vsi uskuteční vánoční akademie Sportovního klubu moderní gymnastiky Břeclav. Představí se na ní všech pět společných skladeb i některé se stavy jednotlivých závodnic.