Barunka Hallová a Šárka Gazdíková oblastními přebornicemi

Čtyři medaile si z oblastního přeboru v základním programu přivezly z Brna členky Sportovního klubu moderní gymnastiky Břeclav. Titul oblastní přebornice získala v kategorii 0. A ročníku 2001 Barunka Hallová za sestavy bez náčiní a akrobacii.

Stejně úspěšná byla překvapivě i Šárka Gazdíková v 3. kategorii, která nejlépe zvládla sestavy s obručí a míčem. Šárka si tím vybojovala i postup na MČR, kde bude členkou prvního družstva jihomoravské soutěžní oblasti. Na stříbrnou a bronzovou medaili dosáhly i Deniska Glížová a Terezka Zemánková v nejmladší kategorii ročníku 2002 a mladší. Na MČR postoupily ze čtvrtých míst i Adélka Ondrouchová v 1. kategorii a Dominika Okasová v 2 kategorii. Adélce se vydařila zejména sestava se švihadlem, za kterou obdržela nejvyšší známku z 36 zúčastněných gymnastek. Za zmínku stojí i umístění dalších břeclavských gymnastek: sedmé místo Barunky Madarászové v nejmladší kategorii, desáté Katky Pálkové, dvanácté Verunky Kamenské, třinácté Báry Čomové a dvacátépáté Natálky Glížové v 1. kategorii jako i dvanáctá příčka Niny Myslivečkové v kategorii ročníku 2001 a jedenáctá Daniely Hromkové ve 4. kategorii.