16.3.2024 – Kyjov

V sobotu 16. března se šestičlenná skupinka malých moderních gymnastek základního programu vypravila do Dubňan. V kategorii ročníku narození 2019 a ml. se nejvíce dařilo Zuzce Bradáčové, když se jí povedla především sestava akrobatická. V součtu obou známek za sestavu bez náčiní a akrobacii obsadila čtvrtou příčku, šestá byla Bára Kratochvílová, které vyšlo lépe bez náčiní. V této kategorii startovala i nejmladší gymnastka teprve čerstvě čtyřletá Adélka Konečková. V obou sestavách podala soustředěný výkon a skončila na hezkém sedmém místě. Mezi šestiletými děvčaty se nejvíce z břeclavských gymnastek líbila v sestavě bez náčiní a akrobacii Mia Kalinová a odvezla si z Dubňan bronzovou medaili. Těsně pod stupni vítězů na čtvrté pozici skončila Eva Hrivňáková, třináctou příčku mezi dvaceti gymnastkami obsadila Štěpánka Kurková.