14. října 2023 – společné skladby Zlín a Brno

Břeclavské moderní gymnastky mají za sebou již dvě kola Českomoravského poháru ve společných skladbách, který je letos poprvé také kvalifikací na MČR. První kolo se uskutečnilo ve Zlíně  24.9., druhé v Brně 14.10.  a  představilo se zde všech šest společných skladeb SK MG Břeclav. Pro nejmenší gymnastky ročníku narození 2017 Adélu Andělovou, Alexandru Strakovou, Rozárku Rezovou, Karolínu Janotovou a Sofii Jungmannovou to byly první závody. Ve Zlíně byl jejich výkon poznamenaný nesoustředěností, v Brně však již předvedly svou sestavu bez náčiní Budíci velmi hezky. V početné konkurenci obsadily devátou, respektive jedenáctou příčku. Jejich o rok starší kamarádky Alžběta Esterková, Veronika Birčáková, Veronika Bradáčová a Tina Radkovičová startují ve stejné kategorii 0.B a ve Zlíně i v Brně braly zaslouženě zlaté medaile s velkým bodovým náskokem. Daniela Baranovská, Stella Ižová, Elen Maršálková, Adéla Petrlová, Ema Neumannová a Julie Marciniszynová  startují v 0.A kategorii v sestavě bez náčiní  Lidovka. Ve Zlíně byly druhé, v Brně však již v konkurenci třinácti týmů vybojovaly zlato. V kategorii I. předvádí Sára Kratochvílová, Anna Neumannová, Sofie Švendová,  Michaela Frýdková, Tina Peterková a Valerie Pejková sestavu s pěti obručemi. Začátek sezóny jim vyšel nad očekávání, když v obou kolech zaslouženě získaly zlaté medaile. Ve II. kategorii reprezentují břeclavský oddíl Veronika Prokopová, Karla Kejlová, Kamila Blinda, Laura Kratochvílová, Julie Juráčková a Klára Lencsová.  Nápaditou a líbivou choreografii cvičí s pěti míči, zatím se však vždy v jednom provedení dopustily nějaké chyby. Ve Zlíně získaly cenné bronzové medaile, v Brně skončily těsně pod stupni vítězů na místě čtvrtém. Nejstarší gymnastky ve IV. kategorii Tereza Baranovská, Adéla Baranovská, Jolana Koulová, Ela Majerníková,  Bianka Martinkovičová a Valentýna Mrázová cvičí svou  sestavu s obručemi a míči na hudbu skupiny Beatles a v obou závodech se radovaly z bronzových medailí.