TRASKO CUP Vyškov 2007 – zlato a stříbro pro naše gymnastky

Dalším tradičním pohárovým závodem ve společných skladbách, na kterém se představily gymnastky Sportovního klubu moderní gymnastiky Břeclav, byl vyškovský TRASKO CUP. Letošní suverenitu ve své kategorii E ročníku narození 2000 a mladší potvrdily Nikola Baránková, Eliška Harťanská, Kateřina Pálková, Klára Staňková a Dorota Zemánková, které předvedly svou živou sestavu bez náčiní na hudbu „I´m Barbie Girl“.

Na děvčatech je vidět, že je sestava baví, a třetí letošní start na pohárových závodech proměnily v třetí vítězství a zisk zlatých medailí. Velice úspěšné byly opět i gymnastky v kategorii D ročníku narození 1997 a mladší, které cvičily sestavu se šesti obručemi. Iva Bortlíková, Karolína Cyprisová, Jenifer Chválová, Kateřina Jarošová, Eva Kosová, Kristýna Pospíšilová a Michaela Raisová podlehly jen domácím závodnicím a získaly pro SK MG Břeclav stříbrné medaile. V kategorii naděje startovaly Leona Haluzová, Kateřina Jankovičová, Tereza Stehlíková, Barbora a Markéta Wagnerovy. Cvičily s pěti obručemi a po slabším výkonu v prvním provedení obsadily páté místo mezi deseti zúčastněnými družstvy. Břeclavští zájemci o moderní gymnastiku budou moci naše gymnastky vidět příští sobotu 3.11. ve sportovní hale v Lanžhotě na pohárovém závodě ve společných skladbách, který tam bude pořádat oddíl TJ Sokol Kostice.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.