Přerovská stuha 2007

Závodnice volného programu se zúčastnily v sobotu v Přerově tradičního závodu Přerovská stuha. Nejvíce se dařilo Katce Jarošové v kategorii nadějí nejmladších.

Přestože startovala na prvních závodech po delší tréninkové pauze zapříčiněné vleklým onemocněním, dokázala vybojovat stříbrnou medaili za cvičení bez náčiní a s obručí. V neděli do Přerova dorazilo 6 našich gymnastek základního a kombinovaného programu a odvezlo si domů 6 medailí. V nejmladší kategorii cvičila děvčátka ročníku narození 2001 a ml. sestavy bez náčiní a v akrobacii. Zvítězila Sára Raisová a třetí místo obsadila Anička Bravencová. Mezi o rok staršími gymnastkami získaly své první medaile za druhé a třetí místo Klárka Staňková a Barborka Čomová. V kombinovaném programu zopakovaly svá vítězství ze sobotního závodu v Břeclavi v kategorii II. VTp Hana Krevňáková a v I. VTp Barbora Harťanská.