Oblastní přebor ESG a ESG Cup II – 27.3.2011

V neděli 27.3. zavítaly naše gymnastky na Přebor jihomoravské soutěžní oblasti v Estetické skupinové gymnastice a zároveň na druhý ESG CUP do Vyškova.

Nejmladší děvčátka Alma Ciprysová, Linda Kaňová, Stánička Kaňová, Nastěnka Komarova, Mášenka Komarova, Kajka Koulová, Bára Kytková, Marťa Líbalová a Natka Švrčková se v kategorii 8 let a mladší statečně poprala s výrazně staršími soupeřkami a v konkurenci sedmi týmů si z přebornické soutěže zaslouženě odvezla stříbrné medaile. V ESG CUPu pak získala třetí místo.

Gymnastky Denisa Glížová, Barbora Hallová, Tereza Konšelová, Lucie Koulová, Marie Líbalová, Barbora Madarászová, Sára Špatková a Tereza Zemánková v kategorii 8-10 let svou skladbu „Ariel“ zacvičily s drobnými chybičkami a mezi sedmi zúčastněnými týmy obsadily v přeboru JMSO třetí stupínek a v ESG CUPu jim patřila nepopulární čtvrtá příčka.

Osm ESG týmů se představilo v kategorii 10-12 let. Závodnice našeho klubu Nikola Baránková, Barbora Bartošová, Anna Bravencová. Karolína Cyprisová, Eliška Harťanská, Eva Kosová, Adéla Ondrouchová, Kateřina Pálková a Dorota Zemánková vystoupily se svou skladbou „Cabaret“ a napodobily své nejmladší kolegyně, kdy v přebornické soutěži získaly stříbrné medaile a ze soutěže ESG CUP si odvezly bronzové poháry.

Příští sobotu 2.4. se děvčata představí domácímu publiku v tradičním závodě „Velikonoční perníček“ v kombinovaném programu, který začíná v 9:45 v hale v Charvátské Nové Vsi.