Medailová umístění našich gymnastek v Ústí nad Labem a Veselí nad Moravou

Mariana Černá zvítězila v kategorii kadetek ve Veselí nad Moravou. Leona Haluzová a Hana Krevňáková vybojovaly bronzové medaile v Ústí nad Labem. Katka Jarošová mile překvapila čtvrtým místem v Bruntálu.

Skupina mladých moderních gymnastek kombinovaného programu startovala v neděli 26. března 2006 na závodech v Ústí nad Labem. Nejvíce se dařilo Leonce Haluzové v kategorii III. VTp a Hance Krevňákové v kategorii II. VTp, které vybojovaly pro SK MG Břeclav bronzové medaile. V neděli 2. dubna se břeclavské gymnastky volného programu zúčastnily pohárového závodu v Bruntálu. V konkurenci 33 převážně o rok starších závodnic se dokázala prosadit Katka Jarošová, která v kategorii naděje nejmladší vybojovala výborné čtvrté místo. V sobotu 8. dubna startovaly moderní gymnastky SK MG Břeclav na pohárovém závodě ve volném programu ve Veselí nad Moravou. Nejvíce se dařilo Marianě Černé, které v kategorii kadetek přesvědčivě zvítězila v konkurenci 22 gymnastek a získala zaslouženě zlatou medaili za sestavy s kuželi a se švihadlem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.