Kohoutovický pohárový závod – 9 medailí pro SK MG Břeclav

V neděli 7. května se moderní gymnastky SK MG Břeclav zúčastnily Kohoutovického pohárového závodu v Brně a podařilo se jim odvést si 9 medailí z patnácti udělovaných.

V 0. kategorii B ročníku 2000 a mladší cvičila děvčátka sestavu v akrobacii a bez náčiní. Stříbrnou a bronzovou příčku získaly pro SK MG Břeclav Sára Raisová a Anička Bravencová. V 0. kategorii A ročníku 1999 cvičily stejné sestavy Veronika Kamenská, Kristýna Haladyová a Adéla Ondrouchová a obsadily s nimi 2., 3. a 4. místo. V kombinovaném programu v kategorii III. VTp se gymnastky utkaly se sestavami bez náčiní a se švihadlem a zvítězit dokázala Markéta Wagnerová. Třetí příčku vybojovala Leona Haluzová a čtvrtou Sabina Sedlářová. V kategorii II. VTp patřilo břeclavským rovněž 3 a 4. místo, konkrétně Haně Krevňákové a Barboře Wagnerové. Druhé letošní vítězství vybojovala v kategorii I. VTp za sestavy s kuželi a se švihadlem Barbora Harťanská. Na stupně vítězů ji doprovodila i Iveta Ondrouchová, která získala bronzovou medaili.