I. ESG Cup Brno 2010

Nečekaně úspěšně si vedly naše závodnice v neděli 21.3. při svém premiérovém startu v závodech Estetické skupinové gymnastiky. S nejlepšími týmy z celé České republiky se utkaly v Brně na I. závodu seriálu ESG Cupu, který byl rovněž přeborem jihomoravské soutěžní oblasti v dětských kategoriích ESG. V kategorii 8 až 10 let nás reprezentovaly Nikola Baránková, Anna Bravencová, Eliška Harťanská, Barbora Madarászová, Adéla Ondrouchová, Kateřina Pálková, Dorota a Tereza Zemánkovy. Po vyrovnaném výkonu v obou provedeních vybojovaly dvě sady medailí – stříbrné v oblastním přeboru a bronzové v ESG Cupu I. V kategorii 12 až 14 let se utkaly Barbora Bartošová, Karolína Cyprisová, Leona Haluzová, Kateřina Jarošová, Eva Kosová , Tereza Stehlíková a Kristýna Salajková se skladbami oddílů, které se estetickou skupinovou gymnastikou zabývají již delší dobu. I přes tento handicap se prosadily na stupně vítězů a odvezly si domů sadu bronzových medailí za třetí místo v oblastním přeboru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.