Černovické lízátko – Brno 21. 5. 2011

Nabitý víkend mají za sebou moderní gymnastky z SK MG Břeclav. V sobotu se skupina děvčat závodící v základním programu vydala na tradiční pohárový závod O černovické lízátko. Mezi gymnastkami ročníku narození 2005 a mladší zvítězila Marťa Líbalová, bronzovou příčku obsadila Nastěnka Komarova. Nepopulární, ale i přesto velmi cennou, bramborovou medaili získala její dvojče Mášenka Komarova. Jejich o rok starší kamarádka Alma Ciprysová cvičila také sestavy bez náčiní a akrobacii a přesvědčivě získala další zlatou medaili. Gymnastky ročníku narození 2002 a 2003 předvedly sestavy bez náčiní a se švihadlem. Již tradičně kralovaly naše gymnastky v pořadí první Barbora Madarászová, druhá Denisa Glížová, třetí Tereza Zemánková, čtvrtá Marie Líbalová a šestá Bára Kytková. V II. kategorii základního programu se nejvíce vydařily sestavy s obručí a se švihadlem Sáře Špatkové, která získala stříbro. Bronz patřil Natálii Glížové a hezké šesté místo obsadila Lucie Koulová. Nejstarší gymnastky základního programu cvičily se švihadlem a s míčem a po dobrém výkonu vybojovala bronzovou medaili Šárka Gazdíková.