Břeclavský sněhulák 2007

Téměř 130 moderních gymnastek z celé České republiky zavítalo v neděli do tělocvičny při ZŠ kpt. Nálepky v Charvátské Nové Vsi aby se utkalo ve čtvrtém ročníku závodu v základním programu Břeclavský sněhulák, pořádaném Sportovním klubem moderní gymnastiky Břeclav. Výborně si vedla děvčata z domácího oddílu.

Nejmladší gymnastky cvičily sestavy bez náčiní a akrobacii. V kategorii O.A ročníku narození 2002 překvapila svým výkonem a na stříbrnou příčku se zaslouženě probojovala Terezka Zemánková. Čtvrté místo obsadila Barborka Hallová. Ještě více se dařilo o rok starším děvčátkům, když zvítězila Sára Raisová před Aničkou Bravencovou. Mezi ročníky 2000 skončila na pěkném pátém místě Klára Staňková a osmém Katka Pálková. Další zlatá medaile pro břeclavské gymnastky přišla v kategorii 1.B, kde mezi děvčátky ročníku 1999 se sestavou bez náčiní zvítězila Veronika Kamenská a šestou příčku obsadila Adélka Ondrouchová. V kategorii 1. B cvičilo 26 gymnastek sestavy bez náčiní a se švihadlem a nejlépe je zvládla opět závodnice SK MG Břeclav Kristýna Pospíšilová. Ve vloženém závodě žen kombinovaného programu se na stupně vítězů prosadila Kateřina Valášková, která vybojovala bronzovou medaili za cvičení s kuželi.