21. května 2022 – Oblastní přebor ZPMG Brno

V sobotu 21.5. se konal pro nejmladší gymnastky základního programu vrchol sezony, oblastní přebor v Brně.

Jako první se na závodní ploše představila nejmladší děvčátka v  0.B kategorii ročníků narození 2016 a mladší. V obou sestavičkách akrobatické i bez náčiní podala vyrovnaný výkon Veronika Birčáková, který ocenily rozhodčí krásnou šestou příčkou. Velmi hezky zacvičila i Alžběta Esterková, když skončila na osmé pozici. Do desítky se vešla i Tina Radkovičová, Veronika Bradáčová byla třináctá. Ve velké konkurenci brněnských oddílů se neztratila ani devatenáctá Marie Malíková, už skoro čtyřletá Diana Hříbková obsadila místo dvacáté první, Mariana Orlická dvacáté druhé. V  0.A kategorii vybojovala místo těsně pod stupni vítězů Ema Neumannová, když skončila čtvrtá. Výkonnostní vzrůst zaznamenaly i další gymnastky. Elen Maršálková vybojovala ve velké konkurenci krásnou šestou příčku, Amálie Sedláčková skončila devatenáctá.